Jaka jestem

Nazywam się Julia K.. Skończyłam dziesięć lat. Jestem uczennicą klasy 4b szkoły podstawowej w Kielcach.  Mam drobną szczupłą sylwetkę.

Jestem blondynką i noszę długie włosy, zazwyczaj spięte w kucyk lub zapleciony w warkocz. Mam delikatną cerę, regularne rysy twarzy, duże oczy koloru brązowego i lekko zadarty nos, ale bardzo mi się podoba. Przeważnie noszę ubrania, których czuję swobodnie.

Jestem osobą trochę nieśmiałą i ostrożną, ale za to odpowiedzialną i pomysłową. Potrafię być zaradna, pomysłowa i uparta w realizacji moich planów i marzeń.

Kocham moją rodzinę i lubię spędzać z nią czas, lubię zwierzęta, przyrodę, spacery i  spotkania z przyjaciółmi.

Mam kilka ulubionych potraw, np. rosół i spaghetti, ale nie znoszę natomiast smażonej wątróbki, chociaż wiem, że jest bardzo zdrowa. Smakują mi lody o smaku czekoladowym i egzotyczne owoce.

Bardzo lubię kwiaty, zarówno cięte, jak i doniczkowe i dbam o nie w moim pokoju.

Moje zainteresowania są szerokie i wszechstronne, chętnie rysuję i maluję. Z przyjemnością poświęcam swój wolny czas na doskonalenie nauki pływania i nurkowania.

Bardzo lubię spędzać czas aktywnie, jeżdżąc na rowerze, hulajnodze i rolkach. Wieczorami gram w gry planszowe i komputerowe ze starszą siostrą Mają i moją rodziną.

W przyszłości chciałabym zostać mechanikiem samochodowym tak jak mój dziadek i tata, często przyglądam się ich pracy. Dobrze byłoby prowadzić dalej rodzinny interes.

Ewentualnie mogłabym zostać lekarką, ratować życie ludziom, opiekować się chorymi, nieść im pomoc.  Uważam, że jest to coś wspaniałego.

Moje koleżanki i koledzy uważają, że jestem miła, zawsze służę pomocą i można na mnie polegać. Ja sama też tak myślę, że jestem uprzejma i pozytywnie nastawiona do życia.

 

J.K. 10 lat